1. НАХИЛ Почерка:
Нахил вправо.
Таку людину можна охарактеризувати як відкрито виражаючу відчуття. В той же час не можна назвати імпульсивною особою. Для неї все ж властиве уміння контролювати свої емоції в напружених ситуаціях. Така людина товариська самотність її зазвичай не обтяжує. Нахил вліво.
Про таку людину з більшою часткою ймовірності можна стверджувати, що для неї характерне переважання контролю розуму над емоціями. Ця людина скритніша і прагне раціонально оцінювати свої вчинки. Але в стресових ситуаціях така людина може несподівано для тих, що оточують вибухнути бурею емоційних проявів. Без нахилів.
Якщо почерк вертикальний, то це означає, що для особи характерний баланс раціональності і емоційності. Для такої людини характерний аналіз ситуації і зважене ухвалення рішень.Інколи періодична зміна нахилу почерку може свідчити про деяку нерішучість даної людини.
2. ПРЯМОЛІНІЙНІСТЬ Почерка:
Строка до кінця сторінки зберігає горизонтальне положення.
Це урівноважена людина, яка не розчаровується від дрібних неприємностей, будь то на роботі або в побуті. Вона ретельно обдумує свої вчинки і контролює прояви своїх емоцій.Рядок вирушає вгору. Вважається, що це свідоцтво оптимізму. У кар'єрному відношенні така людина є цілеспрямованою.
Коли рядок сильно втікає вгору
Це може свідчити про невиправданий оптимізм і нереальність домагань.
Рядок вирушає вниз.
Людина скептичного плану. Можливо, для неї просто характерна реальна оцінка подій, що відбуваються.
Рядок нерівний, вирушаючий то вгору, то вниз.
Це людина з мінливим настроєм, з низькою адаптивністю, яка не повною мірою може впорається з роботою що вимагає ретельного дотримання встановлених правил і стійкої уваги.
3. ФОРМА І ВЕЛИЧИНА Букв:
яскраво виражена округлість букв
може говорити про те, що людина з даним типом почерку розташована до співпраці. Вона не схильна проявляти наполегливість в затвердженні своїх планів і позицій. Вона відкритіша для розуміння. В той же час такі люди гірше справляються з діяльністю, яка вимагає агресивних проявів і наполегливості.
Незграбні букви тексту
є ознакою того, що їх автор схильний до змагальності і суперництва. Такі люди активніші, незалежні, володіють критичним розумом і амбітними домаганнями.
Дрібні букви.
акі букви свідчать про здібність людини до концентрації по якомусь одному напряму в справах, думках, пріиязні. Це стримана, неагрессивна людина.
«Тісний» дрібний почерк, важкий для читання
говорить, що перед нами людина виключно скритна, любляча проводити час наодинці.
Крупні букви.
Для такої людини характерна експансивність, в деяких випадках агресивність. Зазвичай такий почерк свідчить про відразу до підлеглої ролі (як у особистому, так і в діловому житті), показує, що людина любить наполягати на своєму. Ця людина прагне до товариськості, тому їй личить робота, яка пов'язана з межособиснісними контактами.
Букви середнього разміру
характерні для багатьох почерків, тому середній розмір букв не може служити самостійним показником для характеристики особи, і його треба зіставляти з іншими ознаками.
Використання друкарських букв замість письмових (не плутати з переходом від рукопису до комп'ютеризації)
означає рух до нових поглядів. Якщо людина міняє стиль почерку, починає писати друкарськими буквами, вона знаходиться в стані переходу від традиційних до сучасних ідей.
НАПИСАННЯ ОКРЕМИХ Букв:
буква Ё
Навіть крапки над буквою «ё» мають значення при аналізі почерку.
Хвилясті лінії, півкружальця, півмісяці і т.п.– таке написання букви «ё» свідчить про відчуття гумору. Чим незвичайніша крапки над буквою, тим воно гостріше виражене у людини.
Невеликі крапки прямо над буквою – серйозна людина. Чим більш ретельніше і рівніше поставлені крапки, тим уважніша людина.
Крапки, ширяючі над буквою, свідчать про живу уяву, людина любить нові ідеї, розваги.
Буква «Я»:
Роздута петля – просліджується бажання привернути увагу. Звичайно це товариська людина.
Дрібна «я» (в порівнянні з іншими буквами) - це явна ознака самоприниження. Такій людині властиві лякливість і схвильованість.
Висока «я» (в порівнянні з іншими буквами) – це може бути проявом гордості, тут немає ознаки пихатості. Така людина гордиться своїм будинком або, можливо, сім'єю.
Друкарське «я» - у людини творчий характер, розвинена винахідливість.
Просте «я» говорить про те, що людина міцно тримається за своїх прийняті ідеї.
Наявність петель:
Петлі є в буквах «в», «д», «з», «у», «ц», «щ»
Нижні петлі усунені – у такої людини незалежне мислення, вона вважає за краще шукати для всього просте пояснення, не терпить фальші, цінує людей за їх досягнення. Така людина проявляє винахідливість в новій справі і уміє пристосуватися до ситуації, що змінилася.
Нижня вузька петля – це ознака обережного мислення до духовних цілей. Ознака любові до родинного вогнища, бажання триматися свого вузького кола рідних.
Нижня довга петля – устремління, направлені на задоволення матеріальних потреб і емоцій. Людина любить, аби її помічали.
Непропорционально велика нижня петля – людина не любить бути прив'язаною до справи. Чим довше і ширше петливши, тим товариськіша людина, прагне до різноманітності і задоволення.
Непропорционально маленька верхня петля – людина не наважується вступити на дорогу незалежностіі, при необхідності може обмежитися найменшим. (с)
|